Pielęgnacja suchej skóry

Pielęgnacja suchej skóry
Content Pixie z Unsplash

Problem suchej skóry jest zagadnieniem, które może dotyczyć całego ciała. Jego specyfika ma szczególny obraz, gdyż zbyt intensywna pielęgnacja może w tym przypadku bardziej zaszkodzić niż pomóc. Częściami ciała, wokół których występują główne dolegliwości tej dysfunkcji, są ręce. Mają bowiem one najczęstszy kontakt z czynnikami wywołującymi nadmierną suchość skóry. Rąk nie wolno zbyt często myć oraz narażać na kontakt ze środkami czyszczącymi, czy perfumami.

Każdy z nas pamięta także, jak nieprzyjemne jest wystawianie części naszego ciała na zbyt intensywne działanie wiatru, słońca, skrajnych temperatur, czy słonej wody. Ręce w takich przypadkach prawie zawsze są odsłonięte, co rodzi późniejsze dolegliwości. W takiej sytuacji należy dobrać odpowiedni krem do rąk. Wiele artykułów świetnej jakości oferowanych jest przez firmę Neutrogena. Najlepiej by był to produkt przeznaczony do codziennego stosowania, gdyż wtedy zapewniamy sobie stałą ochronę. Krem do rąk szybko się wchłania i zapewnia także szereg dodatkowych korzyści. Wspomaganie produkcji kolagenu, zapobieganie powstawaniu przebarwień, odżywianie dłoni wraz z paznokciami, ochrona przed promieniowaniem UV, czy regeneracja popękanych dłoni nie stanowią żadnego problemu.

Znajdujący się w ofercie firmy Neutrogena skoncentrowany krem do rąk powoduje, że spierzchnięte dłonie będą miały zadowalającą miękkość nawet w ekstremalnych warunkach. W dzisiejszych czasach sucha skóra z odpowiednio dobranymi kosmetykami nie stanowi problemu w żadnej sytuacji.

https://neutrogena.com.pl/bad-piekna/sucha-skora/

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: